سبزی: مطالبه امروز مردم از مجلس و دولت پاسداری از حریم خانواده‌هاست

سبزی: مطالبه امروز مردم از مجلس و دولت پاسداری از حریم خانواده‌هاست

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ مطالبه مردم از مجلس انقلابی و دولت خدمتگزار تدبیر برای پاسداری از ارزش های دینی و حریم خانواده است.

به گزارش ایسنا،‌ محمد سبزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز یکشنبه (۲۰ آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) بیان کرد: حضرت فاطمه (س) بانویی است که امام زمان (عج) درباره ایشان می فرماید، دختر پیامبر(ص) الگوی من است. یکی از ابعاد شخصیتی باعظمت آن حضرت، بُعد عفاف و حجاب بوده که بهترین فضیلت زن است. حجاب ضروری دین بوده و دفاع از حریم مقدس خانواده است.

وی با بیان اینکه نگاه تمدنی ایرانیان به پوشش، یک نگاه عفیفانه است، عنوان کرد: حجاب و عفاف با تار و پود جامعه ایرانی در هم آمیخته و دشمن می خواهد با رواج بی حجابی و بی عفتی، روح تعبد و بندگی خدا را از جامعه ما بگیرد و همان نقشه آندلس را اجرا کند. امروز مطالبه مردم شهیدپرور از مجلس انقلابی و دولت خدمتگزار تدبیر برای پاسداری از ارزش های دینی و حریم خانواده است.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: این روزها شاهد هستیم کسانی که تا دیروز قاتلانی که در اغتشاشات، نیروهای امنیتی و مردم را به شهادت می رساندند، آدم نظام معرفی می کردند و می گفتند کار خودشان است، چه شده حال که نوبت مجازات این جانیان و دواعش رسیده، ناراحت شده اند.

سبزی افزود:‌ ضمن تشکر و حمایت از قوه قضائیه می خواهیم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، اقدام قاطع و خردمندانه داشته باشد.

وی با بیان اینکه امروز نگرانی قاطبه مردم از فضای مجازی رها شده است که اذهان توده مردم و نسل جوان و نوجوان ما را بدون هیچ سپر و دفاعی مورد هجمه قرار داده و به قتلگاه جوانان تبدیل شده، تاکید کرد: اگر اقدام عاجلی صورت نگیرد مطمئن باشید شاهد اتفاقات ناگوار خواهیم بود. چرا مطالبه مقام معظم رهبری در این زمینه بر زمین مانده است. در قبال خون شهدا باید پاسخگو باشیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در هشداری به رئیس جمهور چین عنوان کرد: اگر با موضع گیری اخیر در دیدار از کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌خواهید این گاوهای شیرده را بیشتر بدوشید، بدوشید اما این کشورهای صغیر دلخوش به این بیانیه ها نباشند و به نفع آنهاست که با جمهوری اسلامی قوی و قدرتمند با احترام صحبت کنند چرا که ما بر سر تمامیت ارضی خود با احدی شوخی نداریم.

سبزی ضمن تشکر از رئیس جمهور و هیات دولت برای اقداماتی که در این مدت انجام شده است، اظهار کرد: باید این اقدامات موثر در صداوسیما و در رسانه ها و مطبوعات بیان شود تا مردم بیشتر امیدوار شده و بدانند فرق تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی کجاست.

وی در ادامه در تذکری خطاب به برخی وزرا بیان کرد: برخی پست‌های مدیریتی مانند فرمانداری و استانداری و ادارات کل چند ماه است که با سرپرستی اداره شده و بلاتکلیف است. قحط الرجال که نیست هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف کنید تا کار مردم زمین نماند.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تسلیت درگذشت فرزند جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن و درگذشت رستم قاسمی گفت: به آقای بذرپاش برای پست جدید تبریک عرض می کنم و می گویم مسئولیت سنگینی بر عهده گرفته اید، نمی خواهد دولت برای مردم مسکن بسازد، زمین و تسهیلات بدهید تا خود مردم در این زمینه اقدام کنند.