هشدار معاون سیاسی استان مرکزی : تحرک زودهنگام انتخاباتی ممنوع

هشدار معاون سیاسی استان مرکزی : تحرک زودهنگام انتخاباتی ممنوع

فضای ساوه را انتخاباتی نکنید 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: هرگونه تحرک زودهنگام انتخاباتی برابر قانون ممنوع است و با خاطیان برخورد قاطع می شود.

به گزارش پایگاه خبری ایرسا نیوز هشدار معاون سیاسی استان مرکزی به موقع بود مدتی هست که در ساوه از گوشه کنار خبر میرسد که تحرکات انتخاباتی آغاز شده و برخی از افراد با تشکیل جلسات شبانه سعی بر این موضوع دارند فضای دومین شهر استان مرکزی را انتخاباتی کنند در همین راستا فتح الله حقیقی معاون سیاسی استان مرکزی  روز یکشنبه در همایش بخشداران استان مرکزی افزود: درحالی که تا برگزاری انتخابات حدود ۲ سال باقیست نباید زمزمه و یا تحرکی در زمینه تبلیغات زودهنگام در استان دیده شود و مسئولان باید مراقبت های لازم را در این زمینه انجام دهند.
وی توضیح داد: با هر اقدامی که شائبه تبلیغات انتخاباتی بدهد برخورد می شود و اجازه داده نمی شود که با برخی سوء استفاده ها به ویژه در مناطق روستایی و بخش ها کارهای فراتر از قانون انجام شود و بستر گلایه و نارضایتی مردم فراهم آید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: به افرادی که با هر شکلی فعالیت غیرقانونی زودهنگام انتخاباتی داشته باشند اخطار می شود که در صورت انجام فعالیت های غیر قانونی استانداری مرکزی با قاطعیت آنان را متوقف می کند.